Kielce v.0.8

Cywilizacja
Gala Charytatywna dla Karola Więckowskiego!

 drukuj stron�
Cywilizacja Cywilizacja Świętokrzyskie
Wys�ano dnia 22-03-2015 o godz. 14:03:11 przez bozena 6525

Już 7 maja w Sali Balowej Chelosiowego Dworku odbędzie się Pierwsza Charytatywna Gala dla Karola Więckowskiego. Na scenie pojawią się Mistrzowie Europy i Świata, natomiast gwiazdą wieczoru będzie Edyta Strzycka.„Przygotowania trwały niecałe cztery miesiące, była to intensywna praca bardzo wielu osób, jeśli chcielibyśmy wyliczać każdego zabrakło by Nam miejsca“ - Mówi z uśmiechem Iwona Sornat - współorganizatorka Gali.
Udział w imprezie zapowiedzieli Edyta Strzycka, Krzysztof Drabik Mistrz Europy w sztuce barmańskiej - jako jedyny finalista programu Mam Talent otrzymał Nagrodę Publiczności, Piotr Restecki - mistrz gitary którego nie trzeba przedstawiać, Paweł Skóra Mistrz Europy i Świata w sztuczkach z piłką, który brał udział w programie „Mam Talent“. Na scenie wystąpi również Paula Pilarska - Mistrzyni Świata w tańcu.

„Przede wszystkim chcę podkreślić, ze to będzie wspaniałe wydarzenie! Wspomnę, iż jest to I wielka Gala Charytatywna organizowana dla naszego Przyjaciela. Mamy fantastyczny scenariusz; zdradzę Państwu przy okazji, że będą również niesamowite efekty świetlne – a reszta na razie niech to zostanie małym sekretem. Specjalnie na tę galę zostanie uszyta dla mnie piękna suknia. A przez kogo? To wszystko jeszcze jest owiane wielką tajemnicą Będę miała wspaniałego partnera – przystojny, zabawny, inteligentny – cały Krzysztof Kubalski! Ponadto pojawią się wyjątkowi goście – nasi artyści – wspaniali zdolni ludzie. W Galę dla Karola zaangażowane jest mnóstwo pięknych, wielkich serc – cieszę się ogromne, że jest tylu wspaniałych ludzi! RAZEM MOŻEMY WIĘCEJ!“
- mówi Amanda Słomińska Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2014

W trakcie Gali, którą poprowadzą Amanda Słomińska Miss Ziemi Świętokrzyskiej 2014 oraz Krzysztof Kubalski z Kabaretu z Konopi, będą zbierane pieniądze na rehabilitację Karola. Był ON pełnym życia chłopakiem, studiował w Warszawie na AON - logistykę, miał wtedy 21 lat. Nieszczęśliwy upadek, uraz głowy, operacja, trzymiesięczna śpiączka spowodowały, że Karol był uwięziony we własnym ciele (brak mowy, kontaktu, niedowład czterokończynowy) Wielka wiara, miłość i determinacja rodziny sprawiły, że Karol jest wśród nas i wciąż walczy. Obecnie ma 27 lat i zaczyna mówić, intensywna rehabilitacja sprawiła, że
rusza prawą ręką , umie się podpisać, ogolić, siedzieć na wózku inwalidzkim. Karol marzy o tym, by wrócić do pełnej sprawności. Do tego są niestety wciąż potrzebne pieniądze na sprzęt i kosztowną rehabilitację. Efekty uzyskane po wielu wyjazdach rehabilitacyjnych dają rodzinie ale i Nam przyjaciołom KAROLA a przede wszystkim JEMU SAMEMU siłę do dalszej walki o pełną sprawność.

Przypomnijmy, że można też przekazać swój 1% przy rozliczeniu rocznym PIT na konto „Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą“ podając numer KRS 0000037904. Za co serdecznie dziękujemy w imieniu Karola i jego rodziny! - dodają organizatorzy.

Biuro Organizatora Gali - tel. 537 069 084 oraz profil FB


Komentarze

Error connecting to mysql